Дизайн упаковки вина тетрапак. Разработка дизайн упаковки для вина в картонной упаковке Tetra Pack

Дизайн упаковки вина

Автор Pro Design, Октябрь 20, 2017

Дизайн упаковки вина тетрапак
Розробка дизайну упаковки — процес складний, що вимагає професійних знань і особливої ​​уваги. Якісна упаковка повинна мати яскравий образ, що поєднується з основним фірмовим стилем, упаковка повинна привертати увагу і стимулювати бажання покупки. При розробці дизайну упаковки дуже важливо враховувати і практичні моменти — оптимальність розміру, одно- або багаторазовість використання. Не можна забувати і про екологічну безпеку упаковки, особливо для харчових продуктів. Важливими пунктами при створенні упаковки є вибір правильної колірної гами, цікавий дизайн, при необхідності незвичайна форма упаковки і безпосередньо сама ідея і стиль
оформлення.
Процес розробки дизайну упаковки включає постановку задачі, аналіз можливостей виробництва, технічних вимог до дизайну та повної текстової інформації для нанесення, розробка концептів оформлення упаковки, розробка дизайну для всіх сторін на основі обраного концепту, верстка текстової інформації для нанесення, повне твердження упаковки.
Тільки професійний дизайнер зможе розробити яскравий, оригінальний і привабливий дизайн упаковки, що працює не тільки на миттєве збільшення продажів, але і на підвищену лояльність споживача, яка буде ключовим аргументом при виборі Вашого товару серед аналогічних пропозицій.